Parafia Racławiczki - Ogłoszenia parafialne

PARAFIA RACŁAWICZKI

od 2024-09-08 do 2024-09-15

Porządek nabożeństw

Niedziela - XXIII Niedziela Zwykła (2024-09-08)

7:00
Za + rodziców Helenę i Henryka Józef, dziadków Agnieszkę i Teodora Józef, Wilhelma i Jadwigę Blaucik, ciotkę Adelę Majer i pokrewieństwo. (Racł)
8:45
Za + męża Józefa Szenawa, rodziców Helenę i Henryka Hajduk, teściów Gertrudę i Emmanuela Szenawa, szwagrów, szwagierki, dziadków i pokrewieństewo. (Racł)
10:30
Za + rodziców Antoninę i Henryka Janocha, Zofię i Norberta Wybraniec i dziadków. (Ścig)
15:00
Nieszpory maryjne.

7:00
Za + Alojzego, rodziców, brata Kurta, siostry Angelę, Różę, szwagrów Alfreda i Alojzego. (Dz)

7:00
Za + rodziców, dziadków, rodzeństwo z obu stron oraz Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie. (Racł)

7:00
Za + rodziców, dziadków, siostry, ich mężów, siostrzeńców, brata, bratową i pokrewieństwo. (Ścig)

7:00
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy, babci i prababci. (Ścig)

Piątek - Dzień Fatimski

19:00
Msza św.: W intencji podziękowań i próśb do MB Fatimskiej. Procesja różańcowa ze świecami.

Sobota - święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7:00
Za + rodziców Annę i Konrada Michalik, syna Rudolfa, 2 synowe, Alojzego i Matyldę Wybraniec. (Ścig)
10:00
Pogrzeb + Julianny Wieja (Racł)

Niedziela - Niedziela dożynkowa (2024-09-15)

7:00
W intencji Róży Różańcowej pw. MB Bolesnej z Dziedzic i za ++ członkinie: Anielę Karkosz, Marię Rogosz, Matyldę Wieja, Waleskę Niestrój, Elfrydę Kołodziej, Hildegardę Józef, Marię Rogosz, Hildegardę Honisz, Hubertę Hończa, Augustę Rogosz, Adelajdę Janocha, Annę Kurpiela, Różę Godoń, Marię Józef, Marię Chowaniec, Annę Kołek i Annę Rogosz.
8:45
Za + Hildegardę Cholewa w 1 r. śmierci. (Ścig)
10:30
Msza święta dziękczynna za tegoroczne plony.
15:00
Nabożeństwo dziękczynne.

1. Dziękuję za dzisiejszą zbiórkę na Wydział Teologiczny w Opolu.
  2. Na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego (13 -15.09).
  3. Za tydzień, w poniedziałek 16 września, odbędzie się zbiórka makulatury.
  4. W zakrystii do odbioru Rycerz Niepokalanej i Misyjne Drogi.
  5. Dziękuję za dary na plebanijny stół.
  6. Sprzątanie kościoła: Dziedzice, ul. Główna nr 11, 12, 17, 18 i 19.

www.parafia-raclawiczki.pl