Inne miejsca kultu w parafii

Centralnym miejscem w parafii jest kościół pw. św. Marii Magdaleny znajdujący się w Racławiczkach. Parafię tworzą cztery wioski z dwoma przysiółkami, a każda z nich ma swojego patrona i kaplicę ku jego czci. Tam wierni gromadzą się na nabożeństwa i w dni odpustowe na Mszy Św. i procesji.

Mieszkańom Kopaliny i Ścigowa patronuje św. Urban, którego kaplica znajduje się w Ścigowie. Oprócz niej znajdują się tam jeszcze kaplica św. Jana Nepomucena i zabytkowa dzwonnica z ok. połowy XIX w., która w latach sześciesiątych XX w. została wpisana do katalogu zabytków sztuki w Polsce.

Mieszkańcom Dziedzic patronuje św. Jan Nepomucen, a Smolarni i Serwitutu św. Franciszek Borgiasz.

Cmentarz parafialny znajduje się przy kościele. W 1997 r. powiększona została kaplica cmentarna, która obecnie pełni też funkcję chłodni. Na placu obok kościoła jest też grota Matki Bożej Fatimskiej, przy której odprawiane są nabożeństwa fatimskie.